ביטוח משכנתא

במהלך החיים עלינו להתחייב לאינספור התחייבויות, המאלצות אותנו להתמיד על אורח חיים מסודר, מה שימנע מאיתנו הפתעות לא נעימות בעתיד. אחת מההתחייבויות העיקריות בחיים, היא קניית דירה, המאפשרת קורת גג בטוחה לנו ולמשפחתנו. בישראל, עם מחירי הדיור הגבוהים מעמד הביניים מתקשה לצלוח במשימה, אך גם אם כן, הוא נאלץ לעשות זאת באמצעות הון עצמי חלקי והלוואה גדולת ממדים למספר שנים הנקראת משכנתא. הן הבנקים והן גופים פיננסיים נוספים מעניקים את האפשרות לקחת הלוואה לצורכי קנייה או השקעה בדירה, כאשר לכל אחד יש תנאים שונים ואופציות שונות הניתנות לבחירה על ידי הלקוח. כמו כל דבר בחיים, גם את המשכנתא חשוב לבטח למקרה הצורך ובנוסף לכך זה הוא תנאי הכרחי של אותם גופים פיננסיים למתן ההלוואה.

רכישת ביטוח משכנתא באינטרנט

עם הקדמה הטכנולוגית של ימנו, ניתן ליהנות מנגישות מלאה באמצעות האינטרנט, ללא צורך בטרטור מגוף פיננסי אחד למשנהו. באמצעות הרשת, ניתן לבחון את המשכנתאות השונות ואת התנאים וכן לעשות ביטוח חיים המאפשר פוליסה שתבטיח את תשלומי המשכנתא במצבים שונים כגון אובדן עבודה, מחלה או מוות של נוטל המשכנתא. בנוסף לכך, ביטוח משכנתא מקנה גם ביטוח מבנה המגן עליו מפני נזקי מזג האוויר, אסונות טבע, שריפות וכן כל פגיעה מהותית שלא מאפשרת מגורים במבנה. אומנם ביטוח משכנתא הוא תנאי הכרחי לקבלת ההלוואה, אך גם במידה ולא היה, אין ספק כי מדובר בביטוח מאוד משתלם שיוכל להציל אתכם ממגורים ברחוב במקרים מסוימים.

כיצד לבחור חברת ביטוח?

בכדי לבחור ביטוח משכנתא נכון ומשתלם חשוב לוודא כי החברה בה אתם בוחרים היא מקצועית, אמינה וזמינה עבורכם בכל עת. יחס אישי ושירות הם פרמטרים מאוד חשובים בכל חברה, על כן שימו לב כי נציגי השירות בחברה אדיבים ומעניקים שירות אישי לכל לקוח. כמו כן, לכל ביטוח משכנתא מחיר אחר, שימו לב כי אתם משלמים מחיר הוגן אך אל תתפתו למחירי רצפה, שאמורים להדליק אצלכם נורה אדומה לגבי התנהלות החברה. בקשו את כל הפרטים הקטנים ביותר בכדי להימנע מהפתעות ולדעת מראש את התנאים.